حالت نمایش

توپ جغجغه ای 47012 جزییات محصول

توپ جغجغه ای 47012 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • توپ جغجغه ای 47012 توپ نرم با سر و صدا با طرح های زیبای گلدوزی شده. توپ نرم در رنگ های روشن و درخشان
  از مواد نساجی مختلف که حواس کودک را گسترش می دهد. نقوش کودکانه با گوسفند شرلی و خرس برنی موجب جلب توجه پسران می شود
ناموجود

مکعب جغجغه ای 47010 جزییات محصول

مکعب جغجغه ای 47010 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • مکعب جغجغه ای 47010 تاس با صدای تلق تلق جغجغه اولین اسباب بازی نوزاد . تاس نرم در رنگ های روشن و از مواد نساجی مختلف حس نوزاد را تحریک می کند. نقوش کودکانه با گوسفند شرلی و خرس برنی موجب جلب توجه پسران می شود.
ناموجود

مچ بند و پابند دو عددی جغجغه ای 27634 جزییات محصول

مچ بند و پابند دو عددی جغجغه ای 27634 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • مچ بند و پابند دو عددی جغجغه ای 27634 در ظاهر یک وسیله برای سرگرمی کودک یا همان نوزاد می باشد ولی امکانات بسیاری برای رشد و پیشرفت کودک در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است.استفاده از مچ بند جغجغه ای می توان حس بینایی، عضلات،حس شنوایی کودک را تقویت می کند و به یادگیری کودک کمک بسیاری کرده همچنین موجب تقویت حافظه و سطح هوشیاری نوزاد می شود.
ناموجود

جغجغه متحرک حلزون 27083 جزییات محصول

جغجغه متحرک حلزون 27083 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • جغجغه متحرک حلزون 27083 رنگ های شاد و سطح براق . رنگ با کنتراست بالا باعث تحریک بینایی کودک می شود. لاماز در سنین و مراحل مختلف رویکرد توسعه را ارائه می دهد. رنگ های شاد و سطح براق . رنگ با کنتراست بالا باعث تحریک بینایی کودک می شود. لاماز در سنین و مراحل مختلف رویکرد توسعه را ارائه می دهد. منطق رشد و نمو قوی با الگوهای منحصر به فرد بافت پارچه باعث تحریک حواس کودک می شود. بسته بندی در سنین و مراحل مختلف و توانائیهای رشد بر یک شکل ظاهری جدید تمرکز دارد. استفاده از آیکون حیوانات به منظور تقویت سنین و مراحل بخش های مختلف محصول است.لاماز تحریک مهارتهای بینایی و شنوایی کودک است.
ناموجود

جغجغه فلامینگو 27611 جزییات محصول

جغجغه فلامینگو 27611 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • جغجغه فلامینگو 27611 بالا و پایین کردن پرنده و ایجاد صدای جیر جیر این شخصیت های خارق العاده باعث لبخند مادر و کودک می شود. وقتی جغجغه را تکان دید صدای جالبی خواهد داشت. الگوهای رنگارنگ با کنتراست بالا و بافت های مختلف اندازه ایده آل که کودک بتواند آن را در نگه دارد و همیشه به همراه داشته باشد.
ناموجود

جغجغه جوجه زرد 27612 جزییات محصول

جغجغه جوجه زرد 27612 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • جغجغه جوجه زرد 27612 بالا و پایین کردن پرنده و ایجاد صدای جیر جیر این شخصیت های خارق العاده باعث لبخند مادر و کودک می شود. وقتی جغجغه را تکان دید صدای جالبی خواهد داشت. الگوهای رنگارنگ با کنتراست بالا و بافت های مختلف اندازه ایده آل که کودک بتواند آن را در نگه دارد و همیشه به همراه داشته باشد.
ناموجود

دندانگیر جغجغه تولو مدل 86425 جزییات محصول

دندانگیر جغجغه تولو مدل 86425 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • دندانگیر جغجغه تولو مناسب برای سنین بالای سه ماه می باشد و سایز آن 7.5cm x 3cm x 11cm (L/W/H)
  بسیار سبک می باشد، سر و صدا موجب ایجاد شادی و نشاط در کودک می شود و گرفتن آن برای کودک آسان است.
  سطوح، قابل انعطاف کامل برای دندان در آوردن است.
  این محصول فقط یک سرگرمی برای کودک نیست بلکه موجب پیشرفت مهارت هایی است از قبیل:
  تشخیص رنگ
  توانایی لمس کردن و چنگ زدن به اشیا
  دندان در آوردن
ناموجود

جغجغه کلید مدل 2049 جزییات محصول

جغجغه کلید مدل 2049 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • پنج کلید با رنگهای روشن آزادانه در یک حلقه قرار دارند تا با هر بار تکان دادن حلقه کلیدها به صدا در بیایند و موجب شادی و سرگرمی کودک شود.کلیدها به شکل های مختلف و با لبه های گرد طراحی شده اند که برای کودکانی که در حال دندان در اوردن هستند مناسب است. به علاوه، قادر خواهید بود از کلیدها برای آموزش شمارش و به رسمیت شناختن اعداد استفاده کنید. از بدو تولد قابل استفاده می باشد.
ناموجود

جغجغه دانه رنگی مدل 23146 جزییات محصول

جغجغه دانه رنگی مدل 23146 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • جغجغه دانه رنگی شامل یک گوی است که داخل آن پر از دانه های رنگی است و برروی آن یک صورت با لبخندی زیبا برای شادی کودک طراحی شده است و دسته ای که این جغجغه دارد به کودک کمک می کند که به راحتی آن را در دست بگیرد.از بدو تولد قابل استفاده می باشد.
ناموجود

جغجغه استوانه ای مدل 23098 جزییات محصول

جغجغه استوانه ای مدل 23098 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • جغجغه استوانه ای یکی دیگر از لوازم سرگرمی کودک می باشد. از ویژگی های بارز این جغجغه یک لاک پشت زیبا و حلزون است.آن را در اندازه مناسب و به شکلی مناسب برای دست های کوچک کودک طراحی شده است، با طراحی بسیار سبک وزن بازی با آن برای کودک آسانتر است. رنگ های روشن، الگوهای سرگرم کننده و مهره در اندازه های مختلف موجب سرگرمی و تحریک بینایی کودک می شود.مناسب برای 3 ماه به بالا می باشد.
ناموجود

مچ بند دو عددی جغجغه ای مدل 27092 جزییات محصول

مچ بند دو عددی جغجغه ای مدل 27092 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • مچ بند جغجغه ای در ظاهر یک وسیله برای سرگرمی کودک یا همان نوزاد می باشد ولی امکانات بسیاری برای رشد و پیشرفت کودک در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است.استفاده از مچ بند جغجغه ای می توان حس بینایی، عضلات،حس شنوایی کودک را تقویت می کند و به یادگیری کودک کمک بسیاری کرده همچنین موجب تقویت حافظه و سطح هوشیاری نوزاد می شود.در هر بسته 2 عدد مچ بند جغجغه ای موجود می باشد.
ناموجود

جغجغه موش مدل 27631 جزییات محصول

جغجغه موش مدل 27631 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کودک دوست دارد جغجغه موش را تکان دهد و ایجاد سر و صدا کند! شکل این جغجغه یک موش نشسته بر یک توت فرنگی است که کاملا متناسب با دست کودک است که بتواند به راحتی آن را در دست بگیرد و با آن بازی کند، جغجغه موش با ویژگی هایی است که بی درنگ به ترویج و توسعه برخی تواناییها در کودک می پردازد.
ناموجود

جغجغه خرگوش مدل 27632 جزییات محصول

جغجغه خرگوش مدل 27632 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کودک علاقه دارد که جغجغه خرگوش را تکان دهد و از صدای آن لذت ببرد.جغجغه به شکل یک خرگوش نشسته بر یک هویج است که کاملا متناسب با دست کودک می باشد و به راحتی می تواند جغجغه را در دست بگیرد و آن را تکان دهد، این این جغجغه شبیه به خرگوش واقعی ساخته شده که به همراه بازی به رشد یادگیری کودک نیز کمک می کند.
ناموجود