حالت نمایش

پلی جیم 27155 جزییات محصول

پلی جیم 27155 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • پلی جیم 27155 مجزا 2 در 1 قابلیت انعطاف طراحی این محصول مانند صندلی سالن ورزش با خیال راحت و به راحتی از یک باشگاه ورزشی از کف تبدیل به یک صندلی کودک می شود. . صداها و ملودی ها وقتی کودک بازی می کند فعال می شود.
ناموجود

پلی جیم موزیکال مدل 40128 جزییات محصول

پلی جیم موزیکال مدل 40128 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • پلی جیم موزیکال یک تشک بازی مناسب برای بدو تولد تا ۱۲ ماه می باشد.
    عروسک فانتزی مخمل خواب دار به طور مداوم سوار بر موتوری به جلو و عقب حرکت می کند و صدای آهنگ کودک را در هر سنی که باشد و چه به حالت خوابیده در تشک قرار بگیرد وچه خوابیده بر روی شکم و یا نشسته باشد برای او جالب و سرگرم کننده است.مسیر حرکت عروسک سوار بر موتور به راحتی به قوس خالی بالای تشک متصل می شود و این برای زمانیکه کودک به پشت خوابیده برای سرگرمی او بسیار مناسب می باشد و یا به تشک برای زمانی که کودک روی شکم خوابیده و یا توانایی نشستن دارد و به حالت نشسته در تشک قرار گرفته متصل می شود.این تشک بیش از 20 بازی برای پیشرفت کودک را به همراه دارد.
ناموجود

پلی جیم موزیکال مدل 40126 جزییات محصول

پلی جیم موزیکال مدل 40126 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • عروسک فانتزی مخمل خواب دار به طور مداوم سوار بر موتوری به جلو و عقب حرکت می کند و صدای آهنگ کودک را در هر سنی که باشد و چه به حالت خوابیده در تشک قرار بگیرد وچه خوابیده بر روی شکم و یا نشسته باشد برای او جالب و سرگرم کننده است.مسیر حرکت عروسک سوار بر موتور به راحتی به قوس خالی بالای تشک متصل می شود و این برای زمانیکه کودک به پشت خوابیده برای سرگرمی او بسیار مناسب می باشد و یا به تشک برای زمانی که کودک روی شکم خوابیده و یا توانایی نشستن دارد و به حالت نشسته در تشک قرار گرفته متصل می شود.این تشک بیش از 20 بازی برای پیشرفت کودک را به همراه دارد.
ناموجود

تشک بازی مدل 40125 جزییات محصول

تشک بازی مدل 40125 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • تشک بازی برای ایجاد یک منطقه بازی بزرگ برای کودک شما طراحی شده است.فضای بزرگ تشک فوق العاده برای فعالیت های بزرگ و بازیهای پر جنب و جوش کوک مناسب است. تشک بازی بسیار شادی آور است که به زیبایی با رنگ های زنده و شاد طراحی شده است و به رشد و تقویت قوه تخیل کودک کمک می کند.
    شما می توانید ۴ مدل از این تشک بازی برای قرار دادن کودک بر روی آن استفاده کنید.می توانید کودک را به حالت دراز کشیده بر روی آن قرار دهید یا اینکه کودک را با گلهای روی تشک سرگرم کنید.اگر کودک قادر به نشستن باشد بر روی آن نشسته و با خانه و توپهای موجود سرگرم می شود.کودک می تواند برای بازی کردن در مکانی امن بر روی این تشک رها شود و با خیال راحت روی آن بازی کند.
ناموجود

پلی جیم پوه مدل 71962 جزییات محصول

پلی جیم پوه مدل 71962 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • پلی جیم پوه همان تشک بازی است که از بافت نرم با گرافیک روشن و الگوی صحیح ساخته شده است. قوسی که در قسمت بالای آن قرار دارد با نوسان به جلو و عقب اسباب بازی های حلق آویز را به حرکت در می آورد.از بدو تولد قابل استفاده می باشد. وزن این محصول 1.786 کیلوگرم و سایز آن 69.85 x 10.16 x 53.34 سانتی متر است.
ناموجود