حالت نمایش

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5361 جزییات محصول

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5361 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
ناموجود

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5222 جزییات محصول

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5222 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
ناموجود

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5047 جزییات محصول

اسباب بازی ساختنی پلی موبیل مدل 5047 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
ناموجود

پلیس با سیستم زنگ خطر مدل 5182 پلی موبیل جزییات محصول

پلیس با سیستم زنگ خطر مدل 5182 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه همچنین شامل چهار شخصیت، سکوی فرود هلیکوپتر، پذیرش با کامپیوتر، بشقاب های ماهواره ای، دوربین های امنیتی، فایل های مورد، خط، دوچرخه، دوربین دوچشمی، صندلی، و لوازم جانبی دیگر می باشد. ابعاد آن 21.7 X 14.2 X 20.9 در (ارتفاع) است.
  محافظت از شهر با پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه ای سرگرم کننده برای کودک می باشد. ورود به ساختمان از طریق دفتر اصلی و سپس به طبقه بالا برای بازجویی در اتاق بازجویی که مجهز به دوربین، نمودار، لپ تاپ، میز، مانیتور تلویزیون، کابینت، و لوازم دیگر است. هنگامی که عملیات دستگیری مجرمین به پایان رسید، بازداشت مجرمان در سلول زندان با ورودی قفل شونده امکانپذیر است. سیستم زنگ خطر ایستگاه با چراغ و صدا موجود می باشد که استفاده از آن بسیار آسان است.
ناموجود

کشتی دزدان دریایی مدل 5135 پلی موبیل جزییات محصول

کشتی دزدان دریایی مدل 5135 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کشتی دزدان دریایی مجموعه ای شامل چهار شخصیت و بسیاری از لوازم جانبی دیگر است. ابعاد آن 26.7 X 8.8 X 22 اینچ (L x عرض x ارتفاع) است. دزدان دریایی آماده برای کشیدن بادبانهای کشتی هستند. این کشتی همراه با توپ کار می کند، یک جرثقیل برای بارگیری و تخلیه، و یک محفظه مخفی برای صندوق گنج استفاده می شود.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

مزرعه شگفت انگیز و سیلو مدل 5119 پلی موبیل جزییات محصول

مزرعه شگفت انگیز و سیلو مدل 5119 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • مزرعه شگفت انگیز و سیلو مجموعه ای شامل سه شخصیت، انبار، انواع حیوانات از قبیل: گاو و گوساله، خوک و گوسفند، گربه و بچه گربه، خروس و پرندگان دیگر، چرخ دستی، دستگاه شیردوشی، بسته یونجه و لوازم جانبی اضافی دیگر می باشد.
  این مزرعه شگفت انگیز و سیلو، پر از فله است.شامل گاو و خوک با تعداد زیادی از لوازم جانبی از جمله کارخانه شیر دوشی و دستگاههای مختلف است.ابعاد مزرعه 74 × 41 سانتی متر X 26،5 (ارتفاع) می باشد. تعداد زیادی از حیوانات و لوازم جانبی برای یک مجموعه کامل بازی فراهم شده است.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

ماشین مسابقه مرد عنکبوتی مدل 62320 جزییات محصول

ماشین مسابقه مرد عنکبوتی مدل 62320 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • ماشین مسابقه مارول مرد عنکبوتی تجربه مسابقه در مقیاس 1:43، شامل 1 مرد عنکبوتی مسابقه و 1 مارمولک مسابقه، طرح منحصر به فرد با یک حلقه بزرگ، بخشی از ماشین مسابقه سری مارول مرد عنکبوتی، با مقیاس 1:43، ترکیب و مطابقت با سری دیگر ماشینهای مسابقه کاررا شامل آهنگ و اتومبیل می شود. در جعبه: یک عدد ماشین مسابقه ای کاررا مرد عنکبوتی موجود می باشد.
ناموجود

ماشین مسابقه ترنسفورمر مدل 62334 جزییات محصول

ماشین مسابقه ترنسفورمر مدل 62334 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • ماشین مسابقه ترنسفورمر ویژگیهای زیر را دارا می باشد:
  سن: 6 سال
  نوع: مسیر مسابقه ای
  سیستم: دیجیتال
ناموجود

قطار با علائم بسته کامل مدل 89761 جزییات محصول

قطار با علائم بسته کامل مدل 89761 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • قطار با علائم بسته کامل یک قطار به همراه راننده و ۱۷ قطعه که پس از اتصال به یکدیگر یک ریل بیضی شکل را تشکیل می دهند همچنین به همراه این قطار علائم راهنمایی و درخت و یک عروسک سگ می باشد.این اسباب بازی بک ست کامل و مناسب برای سرگرمی کودک می باشد.مناسب برای سنین ۱ تا ۵ سال است.سایز آن Box packed: Length: 65cm x 13.5cm x 47.5cm (L/W/H) می باشد.
  قطار قابلیت چشمک زدن و روشن شدن چراغها را دارد.
  قابلیت روشن و خاموش شدن را دارد.
  قطار و راننده می تواند جدا شود و با چرخ به تنهایی و خارج از ریل حرکت کند.
  این اسباب بازی کودک را به بازی تخیلی تشویق می کند.
ناموجود