حالت نمایش

پریان به همراه اسب شاخدار مدل 5208 پلی موبیل جزییات محصول

پریان به همراه اسب شاخدار مدل 5208 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • پریان به همراه اسب شاخدار مجموعه ای شامل دو پری بالدار، یک اسب شاخدار، درخت، گل، جغد، قو، خرگوش، پرندگان و لوازم جانبی دیگر می باشد.ابعاد آن X 8.3 X 9.416.9 است.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

قایق بادبانی لوکس مدل 5205 پلی موبیل جزییات محصول

قایق بادبانی لوکس مدل 5205 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • قایق بادبانی لوکس مجموعه ای شامل دو شخصیت، قایق بادبانی لوکس نقره ای، مواد غذایی، توشه، و لوازم جانبی دیگر می باشد.ابعاد آن 16.5 * 5.5 X 6.7است.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

کامیون پلیس با قایق موتوری مدل 5187 پلی موبیل جزییات محصول

کامیون پلیس با قایق موتوری مدل 5187 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کامیون پلیس با قایق موتوری مجموعه ای شامل دو شخصیت پلیس، کامیون، تریلر با نوار قابل جدا شدن برای اتصال به کامیون، دو جعبه ذخیره سازی، دوربین دوچشمی، دوربین، و لوازم جانبی دیگر می باشد.محافظت از طریق زمین و دریا با کامیون پلیس با قایق موتوری امکانپذیر خواهد بود.کامیون پلیس، مجهز به سقف قابل جابجایی و چهار درب است.​ مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

موتور سیکلت پلیس مدل 5185 پلی موبیل جزییات محصول

موتور سیکلت پلیس مدل 5185 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • موتور سیکلت پلیس مجموعه ای شامل یک شخصیت راننده، موتور سیکلت، و لوازم جانبی دیگر می باشد.استفاده از سیگنال اضطراری و روشن کردن مسیر پلیس با نور از عملکردهای موتور سیکلت پلیس است. مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

ماشین پلیس با نور چشمک زن مدل 5184 پلی موبیل جزییات محصول

ماشین پلیس با نور چشمک زن مدل 5184 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • ماشین پلیس با نور چشمک زن مجموعه ای شامل دو شخصیت، دستبند، دوربین، بلند گو حرف زدن، و لوازم جانبی دیگر می باشد. گشت با ماشین پلیس با نور چشمک زن برای تعقیب کردن مجرمان و بالا بردن سرعت از عملکردهای این ماشین است. مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

هلیکوپتر ویژه پلیس باLED مدل 5183 پلی موبیل جزییات محصول

هلیکوپتر ویژه پلیس باLED مدل 5183 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • هلیکوپتر ویژه پلیس باLED برای جستجوی مظنون آماده است.مجموعه ای شامل دو شخصیت و لوازم جانبی می باشد.هلیکوپتر قابلیت حمل سه نفر را دارد. مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

پلیس با سیستم زنگ خطر مدل 5182 پلی موبیل جزییات محصول

پلیس با سیستم زنگ خطر مدل 5182 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه همچنین شامل چهار شخصیت، سکوی فرود هلیکوپتر، پذیرش با کامپیوتر، بشقاب های ماهواره ای، دوربین های امنیتی، فایل های مورد، خط، دوچرخه، دوربین دوچشمی، صندلی، و لوازم جانبی دیگر می باشد. ابعاد آن 21.7 X 14.2 X 20.9 در (ارتفاع) است.
  محافظت از شهر با پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه ای سرگرم کننده برای کودک می باشد. ورود به ساختمان از طریق دفتر اصلی و سپس به طبقه بالا برای بازجویی در اتاق بازجویی که مجهز به دوربین، نمودار، لپ تاپ، میز، مانیتور تلویزیون، کابینت، و لوازم دیگر است. هنگامی که عملیات دستگیری مجرمین به پایان رسید، بازداشت مجرمان در سلول زندان با ورودی قفل شونده امکانپذیر است. سیستم زنگ خطر ایستگاه با چراغ و صدا موجود می باشد که استفاده از آن بسیار آسان است.
ناموجود

ماشین توربو مسابقه مدل 5174 پلی موبیل جزییات محصول

ماشین توربو مسابقه مدل 5174 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • ماشین توربو مسابقه مجموعه ای شامل یک شخصیت راننده، ماشین مسابقه و کلاه است.ماشین شارژی به کمک دکمه به حرکت درآمده و مسابقه شروع می شود. مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

ماشین مسابقه سریع مدل 5173 پلی موبیل جزییات محصول

ماشین مسابقه سریع مدل 5173 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • ماشین مسابقه سریع مجموعه ای شامل یک شخصیت راننده، ماشین مسابقه و کلاه می باشد.این ماشین کشیدن به سمت عقب و کمی فشار آماده به حرکت به سمت جلو خواهد بود و وسیله ای سرگرم کننده برای کودک خواهد بود.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

خانه عروسکی مدرن مدل 5167 پلی موبیل جزییات محصول

خانه عروسکی مدرن مدل 5167 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • خانه عروسکی مدرن به وسیله یک گیره باز می شود تا دسترسی کامل به لوازم داخل خانه امکانپذیر باشد.این خانه دو طبقه با چهار اتاق کاملا مبله است.در آشپزخانه با میز، صندلی، اجاق گاز، گلدان و تابه، مواد غذایی، ظروف و دیگر وسایل که می تواند در یک آشپزخانه قرار بگیرد به سلیقه خود کودک می تواند در آن قرار داده شود.اتاق نشیمن دارای دو صندلی، میز قهوه، تلویزیون، پایه تلویزیون، و سایر لوازم جانبی دیگر می باشد.اتاق خواب دارای دو تخت و گهواره و حمام با یک وان حمام، توالت با دستمال کاغذی توالت، مجهز به آینه و قلم مو است.همچنین مجموعه شامل سه شخصیت، دو سگ، بطری کودک، صندلی بلند و لوازم جانبی دیگر می باشد.
ناموجود

اتاق رختکن سلطنتی مدل 5148 پلی موبیل جزییات محصول

اتاق رختکن سلطنتی مدل 5148 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • اتاق رختکن سلطنتی مجموعه ای شامل یک شخصیت، آینه، مانکن لباس، شمعدان، قلم مو، بادبزن، دامن، کلاه، صندوقچه لباس و لوازم جانبی دیگر می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

حمام سلطنتی مدل 5147 پلی موبیل جزییات محصول

حمام سلطنتی مدل 5147 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • حمام سلطنتی برای شاهزاده خانم توسط زن جوان آماده شده است و مجموعه ای شامل یک شخصیت، یک وان حمام، فرش، پارتیشن، قفسه حوله، اسفنج، پارچ و لوازم جانبی دیگر می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

اتاق خواب سلطنتی با گهواره مدل 5146 پلی موبیل جزییات محصول

اتاق خواب سلطنتی با گهواره مدل 5146 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • اتاق خواب سلطنتی با گهواره مجموعه ای شامل یک مادر، یک کودک، تخت خواب، گهواره، آینه و کمد، میز، شمعدان، و لوازم جانبی دیگر می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

اتاق پذیرایی سلطنتی مدل 5145 پلی موبیل جزییات محصول

اتاق پذیرایی سلطنتی مدل 5145 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • اتاق پذیرایی سلطنتی مجموعه ای شامل چهار شخصیت، میز ناهار خوری، سینی پذیرایی، شمعدان، فرش، تابلو و لوازم جانبی دیگر با نان تازه، میوه های گرمسیری، کیک منحط، یک میز ضیافت بزرگ و براق نقره ای می باشد.در این اتاق بچه ها نیز در یک مهمانی ناهار خوری سلطنتی شرکت داده شده اند.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

شاهزاده با کالسکه اسب بالدار مدل 5143 پلی موبیل جزییات محصول

شاهزاده با کالسکه اسب بالدار مدل 5143 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • شاهزاده با کالسکه اسب بالدار مجموعه ای شامل یک شخصیت، یک کالسکه برای حمل و نقل، اسب بالدار و سایر لوازم جانبی می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

قلعه فانتزی شاهزاده خانم مدل 5142 پلی موبیل جزییات محصول

قلعه فانتزی شاهزاده خانم مدل 5142 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • قلعه فانتزی شاهزاده خانم یک برج با، دروازه ورودی طلاکاری شده، راه پله بزرگ و تعداد زیادی اتاق است که این قلعه، خانه مناسبی برای پادشاه است.تمام جواهرات سلطنتی در مخفیگاه سری برج نگهداری می شود و یک جایگاه رقص گردان مخصوص رقص شاهزاده خانم و پادشاه در این قلعه وجود دارد. مجموعه ای شامل دو شخصیت، تخت، صندلی، تخت، لوستر، جعبه جواهرات، مجموعه چای، فنجان، بوته گل و تاج یا کلاه به اندازه کودک، دستبند و حلقه برای کودک می باشد.
ناموجود

کشتی نبرد سرباز انگلیسی مدل 5140 پلی موبیل جزییات محصول

کشتی نبرد سرباز انگلیسی مدل 5140 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کشتی نبرد سرباز انگلیسی مجموعه ای شامل دو شخصیت، پرچم ها، بشکه، ابزار و لوازم جانبی دیگر می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

قایق پارویی دزدان دریایی با کوسه مدل 5137 پلی موبیل جزییات محصول

قایق پارویی دزدان دریایی با کوسه مدل 5137 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • قایق پارویی دزدان دریایی با کوسه مجموعه ای شامل دو شخصیت، توپ، قایق پارویی شناور در آب، و یک کوسه می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

فرمانده دزدان دریایی با اسلحه خانه مدل 5136 پلی موبیل جزییات محصول

فرمانده دزدان دریایی با اسلحه خانه مدل 5136 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • فرمانده دزدان دریایی با اسلحه خانه شامل سه شخصیت، توپ، و یک جعبه حمل و نقل و تعداد زیادی اسلحه در اشکال مختلف می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

کشتی دزدان دریایی مدل 5135 پلی موبیل جزییات محصول

کشتی دزدان دریایی مدل 5135 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • کشتی دزدان دریایی مجموعه ای شامل چهار شخصیت و بسیاری از لوازم جانبی دیگر است. ابعاد آن 26.7 X 8.8 X 22 اینچ (L x عرض x ارتفاع) است. دزدان دریایی آماده برای کشیدن بادبانهای کشتی هستند. این کشتی همراه با توپ کار می کند، یک جرثقیل برای بارگیری و تخلیه، و یک محفظه مخفی برای صندوق گنج استفاده می شود.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود

دختربچه با گربه و بچه هایش مدل 5126 پلی موبیل جزییات محصول

دختربچه با گربه و بچه هایش مدل 5126 پلی موبیل امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • دختربچه با گربه و بچه هایش مجموعه ای شامل یک شخصیت دختر، گربه، بچه گربه، سبد گربه، توپ نخ و لوازم جانبی دیگر می باشد.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.
ناموجود