حالت نمایش

پلی جیم موزیکال مدل 40128 جزییات محصول

پلی جیم موزیکال مدل 40128 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • پلی جیم موزیکال یک تشک بازی مناسب برای بدو تولد تا ۱۲ ماه می باشد.
    عروسک فانتزی مخمل خواب دار به طور مداوم سوار بر موتوری به جلو و عقب حرکت می کند و صدای آهنگ کودک را در هر سنی که باشد و چه به حالت خوابیده در تشک قرار بگیرد وچه خوابیده بر روی شکم و یا نشسته باشد برای او جالب و سرگرم کننده است.مسیر حرکت عروسک سوار بر موتور به راحتی به قوس خالی بالای تشک متصل می شود و این برای زمانیکه کودک به پشت خوابیده برای سرگرمی او بسیار مناسب می باشد و یا به تشک برای زمانی که کودک روی شکم خوابیده و یا توانایی نشستن دارد و به حالت نشسته در تشک قرار گرفته متصل می شود.این تشک بیش از 20 بازی برای پیشرفت کودک را به همراه دارد.
ناموجود

پلی جیم موزیکال مدل 40126 جزییات محصول

پلی جیم موزیکال مدل 40126 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • عروسک فانتزی مخمل خواب دار به طور مداوم سوار بر موتوری به جلو و عقب حرکت می کند و صدای آهنگ کودک را در هر سنی که باشد و چه به حالت خوابیده در تشک قرار بگیرد وچه خوابیده بر روی شکم و یا نشسته باشد برای او جالب و سرگرم کننده است.مسیر حرکت عروسک سوار بر موتور به راحتی به قوس خالی بالای تشک متصل می شود و این برای زمانیکه کودک به پشت خوابیده برای سرگرمی او بسیار مناسب می باشد و یا به تشک برای زمانی که کودک روی شکم خوابیده و یا توانایی نشستن دارد و به حالت نشسته در تشک قرار گرفته متصل می شود.این تشک بیش از 20 بازی برای پیشرفت کودک را به همراه دارد.
ناموجود

پلی جیم پوه مدل 71962 جزییات محصول

پلی جیم پوه مدل 71962 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • پلی جیم پوه همان تشک بازی است که از بافت نرم با گرافیک روشن و الگوی صحیح ساخته شده است. قوسی که در قسمت بالای آن قرار دارد با نوسان به جلو و عقب اسباب بازی های حلق آویز را به حرکت در می آورد.از بدو تولد قابل استفاده می باشد. وزن این محصول 1.786 کیلوگرم و سایز آن 69.85 x 10.16 x 53.34 سانتی متر است.
ناموجود