حالت نمایش

بالن آویز موزیکال مدل 40140 جزییات محصول

بالن آویز موزیکال مدل 40140 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • بالن آویز موزیکال که به راحتی به تخت، کالسکه و تشک بازی متصل می شود و مناسب برای بدو تولد تا 12 ماه می باشد.
  به سبد بالن برای پخش موسیقی ضربه بزنید.
  شامل بالن و طوطی با بافت های متعدد و حلقه برای اتصال می باشد.
ناموجود

آویز کریر خرگوش مدل 87190 جزییات محصول

آویز کریر خرگوش مدل 87190 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • آویز کریر خرگوش مناسب برای سنین 3 ماه به بالا می باشد.
  به راحتی نصب می شود.
  با استفاده از رنگهای روشن، شاد و شخصیت های رنگارنگ موجب سرگرمی کودک می شود.
  این محصول فقط یک سرگرمی برای کودک نیست بلکه موجب پیشرفت مهارت هایی از قبیل:
  تشخیص رنگ
  تشخیص صدا
  شنوایی
  قابل اتصال به کالسکه، کریر، تخت و تشک بازی کودک می باشد.
ناموجود

عروسک آویز اژدهای سبز بالدار ویبره دار مدل 27565 جزییات محصول

عروسک آویز اژدهای سبز بالدار ویبره دار مدل 27565 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز اژدهای سبز بالدار ویبره دار با رنگهای روشن و شاد به کار رفته در آن سرگرمی بسیار خوب و شادی برای کودک می باشد.از ویژگی های بارز این عروسک پارچه نرم در انواع رنگ های متضاد است که می تواند کودک را به کشف و توسعه حواس خود تشویق کند.همچنین با داشتن ویبره و تکانهای عجیب اژدهای سبز بالدار برای کودک جالب و متفاوت خواهد بود.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.قابل اتصال به کالسکه، کریر,کیسه پوشک و روروک و دیگر لوازم کودک می باشد.برای رفتن به تفریح و بیرون از منزل اسباب بازی سرگرم کننده ای است.
ناموجود

عروسک آویز طوطی مدل 27564 جزییات محصول

عروسک آویز طوطی مدل 27564 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز طوطی با منقار بزرگ و رنگارنگ خود کودک را تشویق به بازی می کند.مهره های موجود در حلقه برای سرگرمی و ایجاد سر و صدا برای کودک در نظر گرفته شده است. انواع پارچه با بافت های مختلف و پرهای رنگارنگ و شاد به لذت بیشتر کودک از بازی کمک می کند.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز گربه خرخرو مدل 27563 جزییات محصول

عروسک آویز گربه خرخرو مدل 27563 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز گربه خرخرو، یک اسباب بازی سرگرم کننده برای کودک است.رنگهای روشن و شاد به کار رفته در این عروسک سبب میشود که کودک مشتاق برای بازی کردن با آن باشد و حس بینایی آن تحریک می شود، همچنین به دلیل سر و صدای حلقه جغجغه مانندی که در دست عروسک قرار دارد حس شنوایی کودک تقویت می شود.مخصوص 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز دزد دریایی مدل 27562 جزییات محصول

عروسک آویز دزد دریایی مدل 27562 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز دزد دریایی با ظاهری خاص می تواند سرگرمی خوبی برای کودک باشد. از ویژگیهای منحصر به فرد عروسک دزد دریایی شکل جمجمه ای که بر روی کلاه او وجود دارد، همچنین بسیاری از رنگها و بافت انواع پارچه که در آن به کار رفته می باشد.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز خرگوش مدل 27553 جزییات محصول

عروسک آویز خرگوش مدل 27553 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز خرگوش با هویجی که در دست دارد بسیار دوست داشتنی است.برای آشنایی کودک با انواع بافت و پارچه همچنین انواع رنگها، گوشهای خرگوش چند لایه و متفاوت می باشد. رنگارنگ بون عروسک آویز موجب تحریک چشم کودک می شود.این عروسک هم برای بازی و هم برای رشد شخصیت کودک است و فقط برای بازی طراحی نشده بلکه جنبه های مهمتری در این اسباب بازی در نظر گرفته شده است و برای تفریح یک بازی کامل است.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز سگ ویبره دار مدل 27550 جزییات محصول

عروسک آویز سگ ویبره دار مدل 27550 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز سگ ویبره دار اسباب بازی بسیار مناسبی برای سرگرمی کودک است و با حالت ویبره ای که دارد و تکانهایی که می خورد برای کودک جالب و سرگرم کننده خواهد بود همچنین استفاده از رنگهای متنوع در این اسباب بازی برای رشد و پیشرفت کودک مفید می باشد.ویژگی های آویز سگ ویبره دار حالت ویبره، گوش هایی با رنگهای متضاد، حلقه هایی برای ایجاد سر و صدا در قسمت دم عروسک و یک استخوان پارچه ای نرم در دست سگ ویبره دار می باشد. این اسباب بازی برای بازی و رشد شخصیت کودک مناسب است و برای تفریح، یک اسباب بازی کامل و سرگرم کننده است.
ناموجود

عروسک آویز ربات مدل 27089 جزییات محصول

عروسک آویز ربات مدل 27089 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • عروسک آویز ربات موجب می شود که کودک به مقایسه اجزای بدن خود با بدن آن بپردازد و متوجه تفاوتهای خود با یک ربات شود.
  تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.
  از ویژگی های عروسک آویز ربات یک حلقه برای آویزان کردن عروسک، روبان، حلقه هایی در دستان ربات مانند یک جغجغه برای ایجاد سر و صدا و سرگرم کردن کودک می باشد.همچنین رنگهای روشن و شاد به کار رفته در این عروسک موجب شادابی و نشاط کودک خواهد شد.قابلیت اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه برای رفتن به خارج از منزل را دارد.
ناموجود

عروسک آویز شوالیه سوار بر اسب مدل 27072 جزییات محصول

عروسک آویز شوالیه سوار بر اسب مدل 27072 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.با راه بردن این اسب که شوالیه ای هم بر آن سوار است به راحتی می توان کودک را سرگرم و شاد کرد. حلقه هایی که در قسمت دم اسب وجود دارد خود می توانید صدای یورتمه رفتن را برای کودک شبیه سازی کند. سر و صدای حلقه ها مانند جغجغه کودک را سرگرم می کند و می تواند جایگزین سرگرم شدن با گوشیهای موبایل شود.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز هشت پا دزد دریایی مدل 27068 جزییات محصول

عروسک آویز هشت پا دزد دریایی مدل 27068 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.از ویژگیهای بخصوص عروسک آویز هشت پا دزد دریایی یک جغجغه و چند حلقه برای ایجاد سر و صدا، گره های موجود در پاها و کلاه و چشمبند جالب آن است.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز پری دریایی مدل 27067 جزییات محصول

عروسک آویز پری دریایی مدل 27067 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.آویز پری دریایی سرگرم کننده است.از ویژگیهای این عروسک موهای نرم و لطیف، یک دست آن یک ستاره برای ایجاد سر و صدا و دست دیگر آن یک دندانگیر برای زمانی است که کودک می خواهد دندان در بیاورد، و دارا بودن ظاهری شبیه به پری دریایی است.مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.
ناموجود

عروسک آویز پرنسس مدل 27053 جزییات محصول

عروسک آویز پرنسس مدل 27053 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • در آویز پرنسس، شاهزاده خانم سوفی جواهرات خود را داخل یک حلقه انداخته و در دست گرفته که برای بازی کودک و ایجاد سر و صدا و سرگرم کردن کودک است.دامن پرنسس برای رشد و یادگیری کودک دارای رنگهای متنوع است به گونه ای که رنگ های جسورانه و کنتراست چاپ آن به تحریک و توسعه بصری کمک می کند.الگوهای کنتراست بالا برای تحریک بینایی است. حلقه جغجغه مانند، برای توسعه شنوایی است. اولین عروسک ایده آل برای کودک است!
ناموجود

عروسک آویز دختر امیلی مدل 27026 جزییات محصول

عروسک آویز دختر امیلی مدل 27026 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.از ویژگی های عروسک آویز دختر امیلی حلقه آویز و حلقه هایی که برای ایجاد صدا و سرگرمی بکار رفته، گردنبند جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا، لباس رنگارنگ با پارچه های متنوع و شاد می باشد.قابلیت اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه برای رفتن به بیرون از منزل را دارد، چون برای کودک سرگرم کننده و جالب است.
ناموجود

عروسک آویز زرافه مدل 27025 جزییات محصول

عروسک آویز زرافه مدل 27025 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.ویژگی های عروسک آویز زرافه حلقه اتصال، حلقه های دور کردن که برای ایجاد سر و صدایی مانند جغجغه تعبیه شده، پاهای بلند با روبان های رنگارنگ، و دم زرافه می باشد.قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه و برای رفتن به بیرون از منزل وسیله سرگرم کننده و خوبی می باشد.
ناموجود

عروسک آویز شاپرک مدل 27024 جزییات محصول

عروسک آویز شاپرک مدل 27024 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.از ویژگی های آویز شاپرک زیرچشمی نگاه کردن،حلقه های جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا که در انتهای دم شاپرک قرار داده شده است، دندانگیری که از یکی از بالها آویزان است برای کمک به دندان در آوردن کودک، صدای جرنگ جرنگ، و حلقه برای اتصال می باشد.قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه بوده و برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.
ناموجود

عروسک آویز گوزن مدل 27014 جزییات محصول

عروسک آویز گوزن مدل 27014 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • این محصول برای بازی و رشد کودک می باشد.همراه با بافت های متعدد و برای سرگرم کردن کودک به جای استفاده از تلفن های موبایل کاربرد دارد.گوزن یک اسباب بازی ساده برای بازی کودک اما مفید برای رشد او می باشد همچنین برای آشنایی با نوع واقعی این حیوان می باشد.رنگهای مختلف به کار رفته در این اسباب بازی و انواع پارچه های بکار رفته در آن سبب تقویت حواس و حافظه کودک می شود.
ناموجود

عروسک آویز طاووس مدل 27013 جزییات محصول

عروسک آویز طاووس مدل 27013 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
 • این محصول برای بازی و رشد کودک می باشد.همراه با بافت های متعدد است و برای سرگرم کردن کودک به جای استفاده از تلفن های موبایل، وسیله خوبی است.طاووس یک اسباب بازی ساده برای بازی کودک اما مفید برای رشد او می باشد.رنگهای مختلف به کار رفته در این اسباب بازی و انواع پارچه های بکار رفته در آن سبب تقویت حواس و حافظه کودک می شود.
ناموجود