حالت نمایش

ترازوی دیجیتالی بیورر BF66 جزییات محصول

ترازوی دیجیتالی بیورر BF66 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • ترازوی دیجیتال تشخیصی طرح دار بیورر BF66 همراه با صفحه نمایش LCD بزرگ و روشن می‌تواند وزن بدن، چربی، درصد آب و ماهیچه با نمایش کالری (AMR/BMR) و همچنین محاسبه BMI و تفسیر وزن است.
ناموجود

ترازو بیورر مدل JBY80 جزییات محصول

ترازو بیورر مدل JBY80 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • JBY80 یک ترازوی دیجیتال کودک، ساخت شرکت «بیورر» (Beurer) است. این ترازو می‌تواند وزن را برحسب کیلوگرم، وزن و پوند نمایش دهد. از دیگر ویژگی‌های مثبت این مدل، می‌توانیم به صفحه نمایش نسبتا بزرگ اشاره کنیم که با استفاده از آن می‌توانید وزن خود را به‌راحتی بخوانید. برای روشن کردن JBY80، باید یک باتری لیتیومی در آن قرار دهید. همچنین سیستم خاموشی خودکار، ترازو را پس از استفاده خاموش می‌کند. برای این محصول بیشینه وزن قابل تحمل 20 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر به دنبال یک ترازو برای اندازه‌گیری وزن کودک‌تان هستید، JBY80 را می‌توانید انتخاب کنید.
ناموجود

ترازوی شیشه ای دیجیتالی بیورر GS50 جزییات محصول

ترازوی شیشه ای دیجیتالی بیورر GS50 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • ترازوی دیجیتال بیورر GS50 ترازوی شیشه ای خورشیدی بیورر (beurer) است که با طراحی بسیار شیک و زیبا یکی از پر طرفدارترین ترازوهای این شرکت می‌باشد. مدل GS50 می‌تواند 100 درصد انرژی مصرفی خود را از نیروی خورشید و یا نور مصنوعی لامپ در خانه تأمین کند و دیگر نیازی به خرید یا تعویض باطری نیست.
ناموجود

ترازو بیورر BF800 جزییات محصول

ترازو بیورر BF800 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • ترازوی حرفه‌ای BF800 توسط شرکت «بیورر» (Beurer) ساخته شده است. سیستم خاموشی خودکار، ترازو را پس از استفاده خاموش می‌کند. این محصول به غیر از اندازه‌گیری وزن، می‌تواند شاخص‌های سلامتی مثل میزان چربی، آب، درصد ماهیچه و توده‌ی استخوانی را نیز اندازه‌گیری کند. برای این ترازو بیشینه وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
ناموجود

ترازو بیورر BF18 جزییات محصول

ترازو بیورر BF18 امتیازمحصول ناموجود جزییات محصول
  • بیشترین وزن قابل تحمل این ترازو 150 کیلوگرم است.واحد های اندازه گیری ترازوی بیور کیلوگرم، پوند، استون است.نمایشگر آن LCD می باشد.منبع تغذیه آن باتری لیتیومی است.دارای سیستم خاموشی خودکار است. قابلیت اندازه گیری شاخص‌های سلامتی را دارد.
ناموجود