پلیس با سیستم زنگ خطر مدل 5182 پلی موبیل

Police Station with Alarm System (int)

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه همچنین شامل چهار شخصیت، سکوی فرود هلیکوپتر، پذیرش با کامپیوتر، بشقاب های ماهواره ای، دوربین های امنیتی، فایل های مورد، خط، دوچرخه، دوربین دوچشمی، صندلی، و لوازم جانبی دیگر می باشد. ابعاد آن 21.7 X 14.2 X 20.9 در (ارتفاع) است.
محافظت از شهر با پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه ای سرگرم کننده برای کودک می باشد. ورود به ساختمان از طریق دفتر اصلی و سپس به طبقه بالا برای بازجویی در اتاق بازجویی که مجهز به دوربین، نمودار، لپ تاپ، میز، مانیتور تلویزیون، کابینت، و لوازم دیگر است. هنگامی که عملیات دستگیری مجرمین به پایان رسید، بازداشت مجرمان در سلول زندان با ورودی قفل شونده امکانپذیر است. سیستم زنگ خطر ایستگاه با چراغ و صدا موجود می باشد که استفاده از آن بسیار آسان است.

پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه همچنین شامل چهار شخصیت، سکوی فرود هلیکوپتر، پذیرش با کامپیوتر، بشقاب های ماهواره ای، دوربین های امنیتی، فایل های مورد، خط، دوچرخه، دوربین دوچشمی، صندلی، و لوازم جانبی دیگر می باشد. ابعاد آن  21.7 X 14.2 X 20.9 در (ارتفاع) است.

محافظت از شهر با پلیس با سیستم زنگ خطر مجموعه ای سرگرم کننده برای کودک می باشد. ورود به ساختمان از طریق دفتر اصلی و سپس به طبقه بالا برای بازجویی در اتاق بازجویی که مجهز به دوربین، نمودار، لپ تاپ، میز، مانیتور تلویزیون، کابینت، و لوازم دیگر است. هنگامی که عملیات دستگیری مجرمین به پایان رسید، بازداشت مجرمان در سلول زندان با ورودی قفل شونده امکانپذیر است. سیستم زنگ خطر ایستگاه با چراغ و صدا موجود می باشد که استفاده از آن بسیار آسان است.  مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

PLAYMOBIL، بزرگترین تولید کننده اسباب بازی آلمان است، در تسیندورف، آلمان دارای دفتر مرکزی است و بیش از 36 سال است که تولید و توزیع اسباب بازی را برعهده دارد. جهان مینیاتوری از بازی سعی دارد کودکان را به کشف و یادگیری در حالی که بازی سرگرم کننده است تشویق کند. تصورات کودکان به زمان قرون وسطی با قلعه ها، حمل و نقل به دریای پرماجرا با دزدان دریایی و بسیاری بازی دیگر است.

شخصیت های موجود در این اسباب بازیها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل ایستادن و نشستن و خم و راست شدن را دارند تا کودک در هنگام بازی بتواند آنها را به هر شکلی درآورد.

مشخصات اولیه
نوع کالا
اسباب بازی
برند
Playmobil
ساخت کشور
آلمان
کارایی
سرگرمی و آموزشی
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
سه تا شش سال
کودک
جنسیت فرزند
مشترک
گروه سنی
چهار تا ده سال
گروه اسباب بازی
عروسک
خطر بلعیدن
ندارد

تغییرات قیمت

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • -این بازی علاوه بر اینکه یک بازی و سرگرمی برای کودک است و او را از بازیهای رایانه ای و تلفن همراه دور نگه میدارد یک بازی فکری و آموزشی است.
  • -سبب رشد قوه تخیل کودک می شود.
  • -تعامل و بازی با دوستان را به کودک می آموزد.