اتاق پذیرایی سلطنتی مدل 5145 پلی موبیل

Royal Banquet Room

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

اتاق پذیرایی سلطنتی مجموعه ای شامل چهار شخصیت، میز ناهار خوری، سینی پذیرایی، شمعدان، فرش، تابلو و لوازم جانبی دیگر با نان تازه، میوه های گرمسیری، کیک منحط، یک میز ضیافت بزرگ و براق نقره ای می باشد.در این اتاق بچه ها نیز در یک مهمانی ناهار خوری سلطنتی شرکت داده شده اند.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

اتاق پذیرایی سلطنتی مجموعه ای شامل چهار شخصیت، میز ناهار خوری، سینی پذیرایی، شمعدان، فرش، تابلو و لوازم جانبی دیگر با نان تازه، میوه های گرمسیری، کیک منحط، یک میز ضیافت بزرگ و براق نقره ای می باشد.در این اتاق بچه ها نیز در یک مهمانی ناهار خوری سلطنتی شرکت داده شده اند.

مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

PLAYMOBIL، بزرگترین تولید کننده اسباب بازی آلمان است، در تسیندورف، آلمان دارای دفتر مرکزی است و بیش از 36 سال است که تولید و توزیع اسباب بازی را برعهده دارد. جهان مینیاتوری از بازی سعی دارد کودکان را به کشف و یادگیری در حالی که بازی سرگرم کننده است تشویق کند. تصورات کودکان به زمان قرون وسطی با قلعه ها، حمل و نقل به دریای پرماجرا با دزدان دریایی و بسیاری بازی دیگر است.

شخصیت های موجود در این اسباب بازیها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل ایستادن و نشستن و خم و راست شدن را دارند تا کودک در هنگام بازی بتواند آنها را به هر شکلی درآورد.

مشخصات اولیه
نوع کالا
اسباب بازی
برند
Playmobil
ساخت کشور
آلمان
کارایی
سرگرمی و آموزشی
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
سه تا شش سال
کودک
جنسیت فرزند
مشترک
گروه سنی
چهار تا ده سال
گروه اسباب بازی
عروسک
خطر بلعیدن
ندارد

تغییرات قیمت

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • -این بازی علاوه بر اینکه یک بازی و سرگرمی برای کودک است و او را از بازیهای رایانه ای و تلفن همراه دور نگه میدارد یک بازی فکری و آموزشی است.
  • -سبب رشد قوه تخیل کودک می شود.
  • -تعامل و بازی با دوستان را به کودک می آموزد.