کشاورزی با تریلر مدل 5121 پلی موبیل

Hay Baler with Trailer

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

کشاورزی با تریلر مجموعه ای شامل یک تراکتور به همراه دو بسته یونجه برای حمل با تراکتور می باشد.این مجموعه برای تقویت حس خلاقیت کودک طراحی شده است. با کمک این اسباب بازی کودک خود را درحال جمع آوری یونجه در زمین کشاورزی تصور میکند و با کمک یک تریلر می تواند یونجه های جمع آوری شده را جابجا کند.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

کشاورزی با تریلر مجموعه ای شامل یک تراکتور به همراه دو بسته یونجه برای حمل با تراکتور می باشد.این مجموعه برای تقویت حس خلاقیت کودک طراحی شده است. با کمک این اسباب بازی کودک خود را درحال جمع آوری یونجه در زمین کشاورزی تصور میکند و با کمک یک تریلر می تواند یونجه های جمع آوری شده را جابجا کند.

مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

PLAYMOBIL، بزرگترین تولید کننده اسباب بازی آلمان است، در تسیندورف، آلمان دارای دفتر مرکزی است و بیش از 36 سال است که تولید و توزیع اسباب بازی را برعهده دارد. جهان مینیاتوری از بازی سعی دارد کودکان را به کشف و یادگیری در حالی که بازی سرگرم کننده است تشویق کند. تصورات کودکان به زمان قرون وسطی با قلعه ها، حمل و نقل به دریای پرماجرا با دزدان دریایی و بسیاری بازی دیگر است.

شخصیت های موجود در این اسباب بازیها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل ایستادن و نشستن و خم و راست شدن را دارند تا کودک در هنگام بازی بتواند آنها را به هر شکلی درآورد.

مشخصات اولیه
نوع کالا
اسباب بازی
برند
Playmobil
ساخت کشور
آلمان
کارایی
سرگرمی و آموزشی
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
سه تا شش سال
کودک
جنسیت فرزند
مشترک
گروه سنی
چهار تا ده سال
گروه اسباب بازی
ماشین
خطر بلعیدن
ندارد

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • -این بازی علاوه بر اینکه یک بازی و سرگرمی برای کودک است و او را از بازیهای رایانه ای و تلفن همراه دور نگه میدارد یک بازی فکری و آموزشی است.
  • -سبب رشد قوه تخیل کودک می شود.
  • -تعامل و بازی با دوستان را به کودک می آموزد.