مزرعه شگفت انگیز و سیلو مدل 5119 پلی موبیل

Barn with Silo

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

مزرعه شگفت انگیز و سیلو مجموعه ای شامل سه شخصیت، انبار، انواع حیوانات از قبیل: گاو و گوساله، خوک و گوسفند، گربه و بچه گربه، خروس و پرندگان دیگر، چرخ دستی، دستگاه شیردوشی، بسته یونجه و لوازم جانبی اضافی دیگر می باشد.
این مزرعه شگفت انگیز و سیلو، پر از فله است.شامل گاو و خوک با تعداد زیادی از لوازم جانبی از جمله کارخانه شیر دوشی و دستگاههای مختلف است.ابعاد مزرعه 74 × 41 سانتی متر X 26،5 (ارتفاع) می باشد. تعداد زیادی از حیوانات و لوازم جانبی برای یک مجموعه کامل بازی فراهم شده است.مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

مزرعه شگفت انگیز و سیلو مجموعه ای شامل سه شخصیت، انبار، انواع حیوانات از قبیل: گاو و گوساله، خوک و گوسفند، گربه و بچه گربه، خروس و پرندگان دیگر، چرخ دستی، دستگاه شیردوشی، بسته یونجه و لوازم جانبی اضافی دیگر می باشد.

این مزرعه شگفت انگیز و سیلو، پر از فله است.شامل گاو و خوک با تعداد زیادی از لوازم جانبی از جمله کارخانه شیر دوشی و دستگاههای مختلف است.ابعاد مزرعه 74 × 41 سانتی متر X 26،5 (ارتفاع) می باشد. تعداد زیادی از حیوانات و لوازم جانبی برای یک مجموعه کامل بازی فراهم شده است.

مناسب برای سنین چهار تا ده سال است.بازی با این مجموعه به تنهایی و یا با مجموعه های دیگر PLAYMOBIL امکانپذیر است.

PLAYMOBIL، بزرگترین تولید کننده اسباب بازی آلمان است، در تسیندورف، آلمان دارای دفتر مرکزی است و بیش از 36 سال است که تولید و توزیع اسباب بازی را برعهده دارد. جهان مینیاتوری از بازی سعی دارد کودکان را به کشف و یادگیری در حالی که بازی سرگرم کننده است تشویق کند. تصورات کودکان به زمان قرون وسطی با قلعه ها، حمل و نقل به دریای پرماجرا با دزدان دریایی و بسیاری بازی دیگر است.

شخصیت های موجود در این اسباب بازیها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل ایستادن و نشستن و خم و راست شدن را دارند تا کودک در هنگام بازی بتواند آنها را به هر شکلی درآورد.

مشخصات اولیه
نوع کالا
اسباب بازی
برند
Playmobil
ساخت کشور
آلمان
کارایی
سرگرمی و آموزشی
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
سه تا شش سال
کودک
جنسیت فرزند
مشترک
گروه سنی
چهار تا ده سال
گروه اسباب بازی
عروسک
خطر بلعیدن
ندارد

نظرات

2 0
abtin1387   undefined 1397/11/30 19:00:16

قیمتش چنده

مزایا و معایب

مزایا
  • -این بازی علاوه بر اینکه یک بازی و سرگرمی برای کودک است و او را از بازیهای رایانه ای و تلفن همراه دور نگه میدارد یک بازی فکری و آموزشی است.
  • -سبب رشد قوه تخیل کودک می شود.
  • -تعامل و بازی با دوستان را به کودک می آموزد.