سوپرست فعالیت زمین بازی مدل 4015 پلی موبیل

SuperSet Activity Playground

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

زمین بازی سوپرست مجموعه ای شامل یک دیوار سنگ نوردی و یک چرخ وفلک دوار همچنین چهار شخصیت می باشد که تنظیم و چیدمان زمین بازی با استفاده از صندلی و دیگر اجزای موجود در این مجموعه برعهده کودک می باشد که کار سرگرم کننده و آموزنده ای برای کودک است.این مجموعه به همراه یک کیسه حمل و نقل و لوازم جانبی دیگر آن می باشد که هدیه بسیار مناسب و سرگرم کننده ای برای کودک می باشد.مناسب برای برای سنین چهار تا ده است.

زمین بازی سوپرست مجموعه ای شامل یک دیوار سنگ نوردی و یک چرخ وفلک دوار همچنین چهار شخصیت می باشد که تنظیم و چیدمان زمین بازی با استفاده از صندلی و دیگر اجزای موجود در این مجموعه برعهده کودک می باشد که کار سرگرم کننده و آموزنده ای برای کودک است.این مجموعه به همراه یک کیسه حمل و نقل و لوازم جانبی دیگر آن می باشد که هدیه بسیار مناسب و سرگرم کننده ای برای کودک می باشد.مناسب برای برای سنین چهار تا ده است. PLAYMOBIL، بزرگترین تولید کننده اسباب بازی آلمان است، در تسیندورف، آلمان دارای دفتر مرکزی است و بیش از 36 سال است که تولید و توزیع اسباب بازی را برعهده دارد. جهان مینیاتوری از بازی سعی دارد کودکان را به کشف و یادگیری در حالی که بازی سرگرم کننده است تشویق کند. تصورات کودکان به زمان قرون وسطی با قلعه ها، حمل و نقل به دریای پرماجرا با دزدان دریایی و بسیاری بازی دیگر است.شخصیتهای موجود در این اسباب بازیها به حاتهای مختلف از جمله نشستن و ایستادن و حتی خم شدن شکل میگیرند.

مشخصات اولیه
نوع کالا
اسباب بازی
برند
Playmobil
ساخت کشور
آلمان
کارایی
سرگرمی و آموزشی
جنس بدنه
پلاستیک
رده سنی
سه تا شش سال
کودک
گروه سنی
چهار تا ده سال
جنسیت فرزند
مشترک
گروه اسباب بازی
عروسک
خطر بلعیدن
ندارد

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • -این بازی علاوه بر اینکه یک بازی و سرگرمی برای کودک است و او را از بازیهای رایانه ای و تلفن همراه دور نگه میدارد یک بازی فکری و آموزشی است.
  • -سبب رشد قوه تخیل کودک می شود.
  • -تعامل و بازی با دوستان را به کودک می آموزد.