زیر دکمه رکابی طرح فارم

Sub buttons T-shirts

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

زیردکمه رکابی نوزادی با الیاف طبیعی 100% پنبه
بدون ایجاد حساسیت برای پوست کودک
قابلیت شسشتشو با ماشین لباسشویی

لباس نوزاد  در سیسمونی از مهمترین و اولین موارد قابل توجه است. قبل از به دنیا آمدن نوزاد باید جهت خرید لباس نوزادی، اطلاعات لازم توسط والدین کسب شود.

اولین و مهمترین چیزی که باید در هنگام تهیه ست لباس نوزادی به آن توجه کرد جنس پارچه لباس بچه می باشد که جنس آن باید بسیار نرم و 100% پنبه باشد زیرا پوست نوزاد حساس است و به کوچکترین زبری واکنش نشان می دهد و در بعضی موارد کودک دچار حساسیت پوستی می شود. بنابراین جنس پارچه لباس نوزادی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کرد. راحتی و تنگ نبودن در زمان تهیه لباس نوزاد باید در نظر گرفته شوند واز آنجائیکه نوزاد نمی تواند حرف بزند و از تنگی و ناراحتی لباس شکایت کند، بسیارحائز اهمیت می باشد. در بعضی مواقع نا آرامی، گریه و بی قراری نوزاد می تواند به دلیل مناسب نبودن و ناراحتی لباس او باشد. هنگام خرید لباس هایی که کش در آنها استفاده شده است به میزان راحتی قسمتی که کش بکار رفته اهمیت بیشتری داده شود. این موارد در مورد خرید هرگونه لباس بچه گانه قابل توجه و کاربردی است. فرقی نمی کند که لباس نوزادی دخترانه باشد یا لباس نوزادی پسرانه ، در هر صورت باید به راحتی لباس علاوه بر زیبایی و طرح آن اهمیت داده شود.

نکته قابل توجه و مهمی که به انتخاب بهتر و لباس راحت کمک بسزایی به والدین می کند، این است که اگر نوزاد، چاقتر از نوزادان همسن خود می باشد لباسهایی که یک سایز بزرگتر از سن نوزاد هستند تهیه کنید.

جهت خرید اینترنتی لباس نوزادی درفروشگاه اینترنتی سرای کودک به منوی پوشاک مراجعه نموده و  بر اساس طرح ، سایز ، نوع لباس و جنسیت فرزند خود، پوشاک مورد نظر را انتخاب نمایید.

مشخصات اولیه
نوع کالا
رکابی
برند
Behavaran
ساخت کشور
ایران
جنس پارچه
100% پنبه
جنسیت فرزند
دخترانه
طرح لباس
فارم
نحوه شستشو
قابلیت شستشو
دارد
دمای شستشو
30 درجه
نحوه شستشو
ماشین لباسشویی
قابلیت شسشتشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابلیت شسشتشو با دست
ندارد
آبگیری با دست
ندارد
امکان اتو کردن
ندارد
نوع پودر شستشو
پودر بدون آنزیم
شستشو با مایع نرم کننده
ندارد

نظرات