عروسک پولیشی گل مدل 27131

Soft Chime Garden

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

عروسک پولیشی گل دارای پنج گل خندان که چهره خود را به سمت تابش نور گرفته اند و داخل یک گلدان می باشند و زمانی که توسط دستان کودک لمس می شوند شروع به پخش موسیقی می کنند.گل های رنگارنگ کودک را تشویق به رسیدن به آنها و کشیدن و برداشتن گلها می کند، و موجب پیشرفت هماهنگی دست و چشم کودک می شود.با انتخاب یکی از سه حالت موسیقی شنوایی کودک خود را مورد سنجش قرار دهید.روبان و تنوع بسیار زیاد انواع پارچه با رنگهای متفاوت بکار رفته در عروسک پولیشی گل برای تحریک بافت لمسی و سرگرم کننده است.

محصولات مشابه

عروسک پولیشی گل دارای پنج گل خندان که چهره خود را به سمت تابش نور گرفته اند و داخل یک گلدان می باشند و زمانی که توسط دستان کودک لمس می شوند شروع به پخش موسیقی می کنند.

گل های رنگارنگ کودک را تشویق به رسیدن به آنها و کشیدن و برداشتن گلها می کند، و موجب پیشرفت هماهنگی دست و چشم کودک می شود.

با انتخاب یکی از سه حالت موسیقی شنوایی کودک خود را مورد سنجش قرار دهید.

روبان و تنوع بسیار زیاد انواع پارچه با رنگهای متفاوت بکار رفته در عروسک پولیشی گل برای تحریک بافت لمسی و سرگرم کننده است.

با اتصال به یک نوار به راحتی برای خروج از منزل با کالسکه یا هنگام قدم زدن اسباب بازی سرگرم کننده ای برای کودک خواهد بود.

مناسب برای 0 تا 24 ماه می باشد.

مشخصات اولیه
رنگ
در انواع رنگ
جنسیت فرزند
مشترک
ساخت کشور
آمریکا
خطر بلعیدن
ندارد
نوع کالا
عروسک
برند
Lamaze
جنس بدنه
پولیشی
گروه سنی
صفر تا بیست و چهار ماه
نحوه شستشو
قابلیت شستشو
ندارد

تغییرات قیمت

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • با انتخاب یکی از سه حالت موسیقی شنوایی کودک خود را مورد سنجش قرار دهید.
  • روبان و تنوع بسیار زیاد انواع پارچه با رنگهای متفاوت بکار رفته در عروسک پولیشی گل برای تحریک بافت لمسی و سرگرم کننده است.
  • با اتصال به یک نوار به راحتی برای خروج از منزل با کالسکه یا هنگام قدم زدن اسباب بازی سرگرم کننده ای برای کودک خواهد بود.