عروسک آویز شاپرک مدل 27024

Freddie the Firefly

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.از ویژگی های آویز شاپرک زیرچشمی نگاه کردن،حلقه های جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا که در انتهای دم شاپرک قرار داده شده است، دندانگیری که از یکی از بالها آویزان است برای کمک به دندان در آوردن کودک، صدای جرنگ جرنگ، و حلقه برای اتصال می باشد.قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه بوده و برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.

محصولات مشابه

تحریک حواس  و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.

از ویژگی های آویز شاپرک زیرچشمی نگاه کردن،حلقه های جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا که در انتهای دم شاپرک قرار داده شده است، دندانگیر که از یکی از بالها آویزان است برای کمک به دندان در آوردن کودک، صدای جرنگ جرنگ، و حلقه برای اتصال می باشد.لبخند عروسک شاپرک باعث شادی کودک می شود. 

قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه بوده و برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.مخصوص 0 تا 24 ماه می باشد.

مشخصات اولیه
رنگ
در انواع رنگ
جنسیت فرزند
مشترک
ساخت کشور
آمریکا
خطر بلعیدن
ندارد
نوع کالا
آویز
برند
Lamaze
جنس بدنه
پارچه
گروه سنی
صفر تا بیست و چهار ماه
نحوه شستشو
قابلیت شستشو
دارد

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • برای اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.