عروسک آویز شاپرک مدل 27024

Freddie the Firefly

ناموجود

در حال حاظر این کالا موجود نمیباشد. پیشنهاد میکنیم از منوی محصولات مشابه ←
کالای جایگزین انتخاب بفرمایید.

تحریک حواس و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.از ویژگی های آویز شاپرک زیرچشمی نگاه کردن،حلقه های جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا که در انتهای دم شاپرک قرار داده شده است، دندانگیری که از یکی از بالها آویزان است برای کمک به دندان در آوردن کودک، صدای جرنگ جرنگ، و حلقه برای اتصال می باشد.قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه بوده و برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.

محصولات مشابه

تحریک حواس  و تخیل کودک از ویژگی های توسعه ای این اسباب بازی است که ضمن بازی و ایجاد سرگرمی برای کودک موجب رشد فکری و تقویت حواس او خواهد شد.

از ویژگی های آویز شاپرک زیرچشمی نگاه کردن،حلقه های جغجغه ای برای ایجاد سر و صدا که در انتهای دم شاپرک قرار داده شده است، دندانگیر که از یکی از بالها آویزان است برای کمک به دندان در آوردن کودک، صدای جرنگ جرنگ، و حلقه برای اتصال می باشد.لبخند عروسک شاپرک باعث شادی کودک می شود. 

قابل اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه بوده و برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.مخصوص 0 تا 24 ماه می باشد.

مشخصات اولیه
نوع کالا
آویز
برند
Lamaze
ساخت کشور
آمریکا
جنس بدنه
پارچه
رده سنی
نوزاد
یک تا سه سال
گروه سنی
صفر تا بیست و چهار ماه
جنسیت فرزند
مشترک
گروه اسباب بازی
عروسک
خطر بلعیدن
ندارد
رنگ
در انواع رنگ
نحوه شستشو
قابلیت شستشو
دارد

نظرات

مزایا و معایب

مزایا
  • برای اتصال به تشک بازی، کیسه پوشک و کالسکه برای خارج شدن از منزل می تواند وسیله سرگرم کننده ای باشد.